תוכן עניינים

טפסים מקוונים –  מדוע השימוש בהם מקל על חיינו בצורה משמעותית

Facebook
Twitter
LinkedIn

בעולם הדיגיטל כיום, כמעט ואין צורך למלא טפסים בכתב יד, זאת משום שכלל הגופים הבינו את החשיבות של טפסים מקוונים.

הדבר חוסך ומקל על חיינו בצורה כל כך גדולה.

אך, עדיין נותרו אנשים שלא הבינו עד כמה הנושא הזה משמעותי.

בדיוק בשביל זה כתבנו בשבילכם הסבר מקיף על ההקלה עקה הטפסים המקוונים!

 

מהם טפסים מקוונים?

טפסים מקוונים פשוטם כמשמעם – טופס שבמקום למלא אותו בכתב יד נמצא באינטרנט וניתן למלות אותו בקלות באמצעות לחיצת כפתור ושימוש במקלדת. לטופס המקוון יתרונות רבים.

 

חסכון בזמן

מי לא זוכר את עצמו יושב בבנק או במרפאה וממלא במשך שעות טפסים. הטפסים המקוונים חוסכים המון זמן לשני הצדדים – הן לממלא הטופס והן לארגון שמקבל את הטופס המקוון. אומנם זה נראה לא משמעותי אך הזמן שנחסך יכול להיות ארוך ממה שאתם חושבים

 

חסכון בנייר

כשהטמפרטורות בעולם עולות, ומזג האוויר משתגע, לא ניתן שלא לשים לב להתחממות הגלובלית. הטפסים המקוונים חוסכים כמו דפים משמעותית, שגורמת לכדור הארץ להיות במצב טוב יותר. אם כלל האנשים המשתמשים בטפסים היו עוברים לאינטרנט, כמות הנייר שהיייתה נכסכת הייתה ענקית!

 

נגישות

לעיתים הטפסים המקוונים מונגשים יותר מטפסים מודפסים. לדוגמה – לאנשים עם לקות ראייה ניתן להכין טופס מקוון שמחוברת אליו תוכנת הקראה, כך יוכלו למלא אותו מבלי אדם נוסף שמקריא להם את תוכן הטופס. טופס נגיש יעלה את רמת ההיענות למילוי הטופס

 

גמישות בשינוי תוכן

אם בעל הטופס רוצה לשנות את הטופס, הוא יכול לעשות זאת בלחיצת כפתור. הדבר לא יכול לקרות בטופס מודפס, שכן הוא היה צריך להדפיס מחדש מספר עותקים רב לאחר כל טעות והעליות שלו היו עולות עקב כך.

 

מילוי חוזר פשוט

לאחר מילוי טופס, לעיתים צריך תיקונים מהאנשים שמילאו אותו. באמצעות הטופס המקוון התיקונים נעשים במהירות – ניתן להסביר לבעל הטעות בקלות מה ואיך הוא צריך לתקן ואין סירבולים עם שליחת הטופס באמצעות הדואר.

 

יצירת טופס אישי

טופס מודפס הינו טופס פורמאלי שלא מותאם אישית. הוא אחיד מבלי דפוסים משתנים. הטופס המקוון יכול לצאת ממסגרת זו. הלקוח יכול למלא את פרטיו האישיים והטופס המקוון שיישלח אליו יגיע בהתאם לפרטים שמילא. טופס גמיש כמובן שיהיה מדויק יותר וישיג את התוצאה האופטימלית.

 

אבטחה גבוהה

את הטפסים המאובטחים ניתן ליצור באמצעות אתרים המאפשרים אבטחת מידע גבוהה. כך, שאם בטופס מידע אישי של הלקוח שאתם רוצים להגן עליו – הטופס המקוון נותן את ההגנה האופטימלית ושומר על סודיות לקוחותיכם.

 

בקרה

מאד קל לעקוב אחר הטפסים המקוונים. המערכת שומרת על בקרה ומעקב אחרי המילוי והתיקונים מבלי סירבול. כך שכל תהליך בירוקרטי הופך לפשוט.

 

טפסים

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה