תוכן עניינים

 3 טעויות נפוצות באתרי וורדפרס

Facebook
Twitter
LinkedIn

וורדפרס הפכה בשנים האחרונות למערכת ניהול התוכן הנפוצה ביותר בעולם, ובעלת קהל המשתמשים הגדול ביותר בעולם. המערכת מאפשרת מגוון אפשרויות חכמות לניהול התוכן ולבניית אתרים, ולכן רבים מוצאים בה שימושית ומעולה בשביל הצרכים הפרטיים שלהם. אולם כמו בכל דבר בחיים גם בזמן השימוש בוורדפרס אפשר לעשות טעויות. במאמר הקרוב נשים את האצבע על 3 טעויות נפוצות באתרי וורדפרס, ונבין על מה חשוב לשים ל בזמן בניית האתר.

 

אף אחד לא מושלם

חשוב לדעת שכשמדברים על 3 טעויות נפוצות באתרי וורדפרס לא מדברים על סוף העולם. אנשים רבים שנמצאים בתחילת דרכם בבניית אתרים בוורדפרס עושים טעויות רבות בשוגג, שבהחלט משפיעות על נראות, עיצוב וקידום האתר, אבל אין הדבר אומר שאי אפשר לתקן. כל טעות שנעשית בבניית האתר אפשר לתקן דרך מערכת וורדפרס החכמה, ולהפוך את האתר מאתר מלא טעויות לאתר שמתפקד בצורה מעולה.

 

3 טעויות נפוצות באתרי וורדפרס

מבין הטעויות הרבות בחברנו במאמר זה להתמקד ב- 3 טעויות נפוצות באתרי וורדפרס, אליהם יש לשים לב. אחת הטעויות הנפוצות היא העמסה של פלאגינים באתר הוורדפרס שלכם.

אולם שימוש בפלאגינים הוא חשוב וטוב ולרוב גם חינמי, מצד שני פלאגינים עלולים להיות לא איכותיים ולא אמינים. בנוסף, העמסה של פלאגינים עלולה ליצור מצב של עומס על האתר ובהתאם גם תאט את קצב הטעינה שלו, ואף אחד לא רוצה להיתקל במצב שהוא מחכה. חשבו אם תוכלו להסתדר בלי הפלאגין, ובמידה וכן – וותרו עליו.

 

תגים, תגים, עלינו נופלים

"תייג אותי" הוא צמד המילים הנפוץ ביותר במאה ה-21. כולנו רוצים להיות מתוייגים, ואנחנו מקפידים לתייג כל מוצר בעל חשיבות באתר שלנו. הדבר הוא נכון וטוב והשימוש בו הוא מצוין, אולם כמו כל דבר – ריבוי תגיות גורם גם הוא להמון עומס וכמובן האטה בקצב טעינת האתר.

הקפידו לתייג פוסטים בלא יותר מ4-5 תגיות, דבר שכן ישמר את תרבות התיוגים והיתרונות שבה מצד אחד, ומצד שני לא יצור עומס ויזמן תוכן סתמי באתר שלכם.

 

אבטחה – לא רק בקניון

אבטחה היא אחד הדברים החשובים שצריך לעשות לאתר האינטרנט שלכם. אתר מאובטח יבטיח כמות פריצות מינימלי לאתר שלכם, וגלישה בטוחה ונעימה לגולשים שלכם. בונה אתרים שלא ייצור מערך אבטחה מוקפד לאתר האינטרנט שלו, עלול להיות חשוף לפריצות, שינויים ואיבוד שליטה על האתר, וחבל.

 

חברה מומלצת לבניית אתרים

כחלק ממאמר 3 טעויות נפוצות באתרי וורדפרס, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חברה לבניית אתרים שתדע להימנע מכל הטעויות הללו.חברת CrafeWeb היא חברה שתדאג עבורכם לכל מה שקשור בביצוע פעולות ללא טעויות לשם בניית האתר המושלם. החברה מבטיחה אתר מעוצב ויצירתי שימנף את העסק שלכם לגבהים אחרים. בהצלחה!

לוגו וולפרס

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה