תוכן עניינים

3 סיבות לביצוע תמלול ראיונות

Facebook
Twitter
LinkedIn

אתם מוצאים את עצמכם מבצעים לא מעט ראיונות במהלך השנה? העובדים אצלכם מתחלפים בקצב מהיר ואתם לא תמיד זוכרים עם מי דיברתם ועל מה? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים איך תוכלו לייעל את העניין הזה, וכדאי שתדעו: תמלול ראיונות זה הפתרון הטוב ביותר, אז למה שלא תנסו זאת?

 

  1. חוזרים אל הראיון ונזכרים בו

הרבה מאוד בעלי עסקים מקיימים ימים מרוכזים של ראיונות, ויש לכך סיבה טובה. זה הרבה יותר נוח, עושים את הדברים בצורה מרוכזת וכך לא מבזבזים על העניין הרבה יותר מידי ימי עבודה. מצד שני, הבעיה היא שבצורה כזאת אנחנו עלולים לשכוח בסוף היום עם מי דיברנו ועל מה. מה בדיוק אמר לנו כל מרואיין ואיך התרשמנו ממנו? אם זה קרה גם לכם, כדאי שתדעו: תמלול ראיונות זו הדרך הכי טובה שיש להצליח להיזכר בכל ראיון במלואו.

 

  1. חוות דעת נוספת

עשיתם את הראיונות לבד אבל בסופו של דבר אתם לא מקבלים את ההחלטה בכוחות עצמכם? יש עוד שותף שצריך לקבל את ההחלטה ביחד אתכם אך נבצר ממנו להגיע לראיון עצמו? גם במקרה כזה תמלול ראיונות יכול להוות פתרון נפלא, שכן כך, אפילו אם השותף העסקי שלכם לא נכח בראיון עצמו, הוא יוכל להיחשף אליו ולדעת בדיוק מה אמר המרואיין ואיזו תשובה הוא נתן על כל שאלה.

 

  1. תחקור ושיפור

אם אתם מגייסים עובדים חדשים לעיתים קרובות ואם לא תמיד אתם יוצאים מרוצים מהבחירה שלכם, תמלול ראיונות יוכל לעזור. בעזרת תמלול שכזה תוכלו לחזור לראיון שעשיתם לאדם שבסופו של דבר קיבלתם לעבודה אך לא יצאתם מרוצים מעבודתו. כך תוכלו ללמוד מתוך ההתנהלות האישית שלכם, מתוך התשובות שלו ולהבין איפה בדיוק טעיתם בקבלת ההחלטה. בדרך כזאת תוכלו להימנע מאותה טעות בעתיד, כאשר תרצו לגייס עובדים חדשים.

 

איך מבצעים תמלול ראיונות בצורה כמה שיותר יעילה?

אתם קצת בדילמה ולא ברור לכם איך תוכלו לבצע את עבודת התמלול על הצד הטוב ביותר? יצא לכם לשמוע על בעלי עסקים שהזמינו שירותי תמלול של ראיונות אך בסופו של דבר לא יצאו מרוצים מהעבודה שהתבצעה עבורם? אם כך, ברור מדוע אתם רוצים להימנע מהטעות הזאת. זו הסיבה שבגללה כדאי יהיה לבדוק היטב לאן אתם פונים ובמי אתם בוחרים. בסופו של דבר, כאשר אתם חברה מקצועית שתעשה עבורכם את העבודה, רצוי מאוד יהיה לבדוק לגביה כל מה שאפשר. מי עושה את העבודה בפועל? תוך כמה זמן זה יהיה מוכן? והאם מדובר על חברה ששמה הולך לפניה בתחום הזה? כדאי, כמובן, גם לדעת מראש כמה יכולה לעלות לכם עבודת תמלול מהסוג הזה, כי חשוב להבין לאיזו הוצאה כלכלית אתם עומדים להיכנס.

 

מקלדת

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה