תוכן עניינים

5 מתנות מומלצות למשפחה לפסח

Facebook
Twitter
LinkedIn

חג האביב הוא אחד החגים השמחים ביותר בלוח השנה העברי.

כדי להפוך את החג לשמח עוד יותר, ריכזנו עבורכם כמה מתנות מומלצות שיתאימו בדיוק לחג, על מנת שתוכלו לפנק את המשפחה שלכם.

 

מה קונים לפסח?

פסח הוא חג מיוחד ולכן מצריך מתנות מיוחדות. יחד עם זאת, מתנות לפסח הן לא משהו שכל כך קשה למצוא. המתנות המושלמות לחג האביבי לרוב יהיו מתנות לבית או מתנות מפנקות, אבל בעיקר חשוב שהן יתאימו למי שמקבל אותן.

 

סט אביזרים ליין

חג הפסח הוא חג היין בעיקר כי אין עוד הרבה סוגי אלכוהול כשרים לפסח. לכן אין מתנה מושלמת יותר לחג מאשר סט אביזרים ליין. מדובר בסט כולל עם כל מה שתצטרכו לפתיחת היין, שמירה של היין, מזיגה אלגנטית והנאה מהמשקה המשובח. אם תרצו, תוכלו לקנות בנפרד רק פותחן חשמלי ליין או פקק רב פעמי ליין. רק אל תשכחו להביא אתכם גם בקבוק יין איכותי לשולחן החג.

 

מעמד לקפסולות קפה

ליל הסדר הוא תמיד לילה ארוך ובו ארוחה שנמשכת 3 שעות לפחות. הדרך היחידה לשרוד את הארוחה הארוכה היא קפה, והרבה ממנו. לכן המתנה המושלמת לחג יכולה להיות מעמד לקפסולות קפה, כך שתוכלו לשלוף את הקפסולות בקלות ולהכין קפה אם אתם מרגישים שאתם נרדמים באמצע "והגדת לבינך".

 

מכשיר עיסוי אישי

חג הפסח הוא גם חג הניקיונות. כולנו עובדים קשה מאוד במשך זמן רב לפני החג ואפילו חודש שלם בניקיונות אינטנסיביים להוצאת החמץ והכשרת הבית. אחרי שהחג נכנס כולנו נרצה מסאז' מפנק לשחרור הגוף שעבד כל כך קשה. אם בא לכם לפנק את המשפחה שלכם במיוחד, תוכלו לקנות להם מכשיר לעיסוי אישי שיעזור להם להירגע ולנוח מכל הניקיונות. המכשיר מגיע בצורה של אקדח עיסוי, כרית עיסוי או חגורה, ומעניק מסאז' מפנק ללא מאמץ ומבלי לצאת מהבית.

 

קוצץ ירקות

בפסח אנחנו מרבים לאכול הרבה ירקות וסלטים, בעיקר כי אין הרבה מה לאכול (במיוחד למי שלא אוכל קטניות). אם תרצו להקל על המשפחה שלכם בהכנות לארוחות הרבות שיש בחג, תוכלו לקנות קוצץ ירקות. קוצץ הירקות יעזור לכם להכין את הסלט המושלם בתוך דקות. הקוצץ מגיע בצורות ובסגנונות שונים, בין אם חשמלי או ידני ופשוט, כך שבטוח תמצאו את מה שמתאים לכם.

 

מפצח אגוזים

אחת המסורות הוותיקות בפסח היא להעסיק את הילדים במשחק עם אגוזים במהלך ליל הסדר. מדובר במסורת שבעיקר הסבים והסבתות נהנים ממנה, כאשר תוך כדי המשחק הם מספרים לילדים את ההגדה. לכן מפצח אגוזים שיעזור להם לפצח את האגוזים הקשים בקלות, בזמן שהם משחקים ומספרים את ההגדה, יכול להיות המתנה המושלמת למשפחה שלכם לחג. שימו לב שאין מישהו במשפחה שאלרגי.

קופסאות מעוצבות

 

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה